Szamba betonowe Prochowice

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Prochowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Prochowice

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645