Szamba betonowe Polkowice

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Polkowice

Szamba dwukomorowe Polkowice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645