Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Polanica-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Polanica-Zdrój

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645