Szamba betonowe Piława Górna

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Piława Górna

Szamba dwukomorowe Piława Górna

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645