Szamba betonowe Pieszyce

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Pieszyce

Szamba dwukomorowe Pieszyce

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645