Szamba betonowe Pieńsk

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Pieńsk

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pieńsk

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645