Szamba betonowe Piechowice

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Piechowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Piechowice

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645