Szamba betonowe Olszyna

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Olszyna

Szamba dwukomorowe Olszyna

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645