Szamba betonowe Oława

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie połączenie tych obu czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Oława

Szamba dwukomorowe Oława

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645