Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Oborniki Śląskie

Szamba dwukomorowe Oborniki Śląskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645