Szamba betonowe Nowogrodziec

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nowogrodziec

Szamba dwukomorowe Nowogrodziec

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645