Szamba betonowe Nowa Ruda

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż szamb, bo jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Nowa Ruda

Szamba dwukomorowe Nowa Ruda

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645