Szamba betonowe Niemcza

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Niemcza

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Niemcza

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645