Szamba betonowe Milicz

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy robić to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Milicz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Milicz

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645