Szamba betonowe Mieroszów

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Mieroszów

Szamba dwukomorowe Mieroszów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645