Szamba betonowe Międzylesie

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Międzylesie

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Międzylesie

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645