Szamba betonowe Międzybórz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Międzybórz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Międzybórz

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645