Szamba betonowe Lwówek Śląski

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Lwówek Śląski

Szamba dwukomorowe Lwówek Śląski

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645