Szamba betonowe Lubomierz

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Lubomierz

Szamba dwukomorowe Lubomierz

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645