Szamba betonowe Lubawka

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Lubawka

Szamba dwukomorowe Lubawka

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645