Szamba betonowe Leśna

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Leśna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Leśna

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645