Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Lądek-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lądek-Zdrój

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645