Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Kudowa-Zdrój

Szamba dwukomorowe Kudowa-Zdrój

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645