Szamba betonowe Kowary

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kowary

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kowary

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645