Szamba betonowe Kłodzko

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kłodzko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kłodzko

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645