Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki domowe. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Kąty Wrocławskie

Szamba dwukomorowe Kąty Wrocławskie

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645