Szamba betonowe Karpacz

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Karpacz

Szamba dwukomorowe Karpacz

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645