Szamba betonowe Kamienna Góra

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kamienna Góra

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kamienna Góra

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645