Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Jelcz-Laskowice

Szamba dwukomorowe Jelcz-Laskowice

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645