Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Jedlina-Zdrój

Szamba dwukomorowe Jedlina-Zdrój

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645