Szamba betonowe Jawor

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Jawor

Szamba dwukomorowe Jawor

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645