Szamba betonowe Głuszyca

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Głuszyca

Szamba dwukomorowe Głuszyca

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645