Szamba betonowe Dzierżoniów

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Dzierżoniów

Szamba dwukomorowe Dzierżoniów

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645