Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy robić to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Duszniki-Zdrój

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Duszniki-Zdrój

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645