Szamba betonowe Chojnów

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Chojnów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chojnów

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645