Szamba betonowe Chocianów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Chocianów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chocianów

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645