Szamba betonowe Bystrzyca Kłodzka

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Bystrzyca Kłodzka

Szamba dwukomorowe Bystrzyca Kłodzka

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645