Szamba betonowe Brzeg Dolny

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Brzeg Dolny

Szamba dwukomorowe Brzeg Dolny

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645