Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Boguszów-Gorce

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Boguszów-Gorce

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645