Szamba betonowe Bogatynia

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Bogatynia

Szamba dwukomorowe Bogatynia

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645