Szamba betonowe Bierutów

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Bierutów

Szamba dwukomorowe Bierutów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645