Szamba betonowe Bielawa

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Bielawa

Szamba dwukomorowe Bielawa

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645