Szamba betonowe Bardo

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Bardo

Szamba dwukomorowe Bardo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645